סיפורי ההצלחה שלנו

ברוכים הבאים לדף סיפורי ההצלחה של מוח עסקי!

כאן תוכלו לגלות סיפורי הצלחה מרגשים של עסקים שנעזרו בשירותים ובמומחיות שלנו בכדי להתפתח ולגדול. סיפורי ההצלחה שאנו חולקים כאן מעידים על ההשפעה החיובית שהם זכו לה בעסקים שלהם עקב העבודה אתנו. אנו מזמינים אתכם למסע של השראה ולמידה מהניסיון של עסקים ומיזמים מצליחים בעולם העסקים. 

אם אתם רוצים להיות חלק מסיפורי ההצלחה שלנו, השאירו פרטים ונחזור אליכם!

הפיכת אתגר להזדמנות: סיפור הקמתה של קבוצת "שפים פרטיים בישראל" בעידן הקורונה

במהלך מגפת הקורונה, מסעדות נסגרו ושפים נמצאו ללא מקום להציג את כישרונותיהם. במקביל, צרכנים רבים נאלצו להימנע מאוכל מסעדה וחיפשו אלטרנטיבות. החלל הנוצר בשוק הציג הזדמנות לשירותי שף פרטי.

איך הצלחנו להפוך עסק חדש לגמרי למקור של הכנסה פאסיבית בתוך שנתיים?

Squiggly Rigs היא עסק יצירתי אשר בונה ריגים למאיה לאנימטורים בתלת מימד אשר התמודדה עם אתגרים בשיווק המוצרים שלה, פיתוחם והניהול הפיננסי של העסק. Squiggly Rigs התמקדו בעיקר בעבודות פרילאנס, שהיו תלויות במזג האוויר העסקי ובהיכולת האישית של חברי הצוות לגייס לקוחות. הם השקיעו את מירב המשאבים שלהם בראש ובראשונה בפיתוח המוצרים האיכותיים שלהם, ולא בהגעה אל הקהל שיכול להתעניין בהם. הם היו זקוקים לכיוון, להגדרת מטרות חדשות ולשיטות שיווק אפקטיביות שיובילו להצלחה העסקית.

חשיבה מחוץ לקופסה – מסלול ההצלחה של Nisur4u בעולם הדיגיטלי

Nisur4u, עסק בתחום ההריסות, עמד לפני אתגר גדול. המטרה הייתה להגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל ישראל עבור מילת המפתח "הריסת מבנים" בצורה אורגנית בגוגל, ועזרנו להם להגיע לשם!