מוח עסקי - לוגו שקוף

ברוכים הבאים למוח עסקי – מרכז היעוץ העסקי המקיף שלכם. במוח עסקי, אנו מספקים שירותי ליווי וייעוץ עסקי, וכן שירותים דיגיטליים מגוונים שיסייעו לעסק שלכם לצמוח ולהתפתח. אנו מתמחים בעזרה לעסקים בהגשמת הפוטנציאל המלא שלהם, מתוך אמונה שכל עסק יכול להצליח עם הידע והכלים הנכונים.

מוח עסקי הוקמה ע"י אביעד כביר ושלמה מן. שני חברים שנפגשו בהשתלמות בתחום האימון מנטלי וסגנונות תקשורת. מהרגע הראשון שנפגשו, הבינו שהם שילוב מנצח, חושבים דומה ומשלימים אחד את השני בחשיבה העסקית שלהם ויכולים לתרום מנסיונם ולחסוך המון משאבים לבעלי עסקים.

אביעד כביר - מוח עסקי

אביעד כביר

אביעד, יזם נדל"ן מנוסה, איש שיווק ואסטרטגיה עסקית ברמה הגבוהה ביותר, הקים מספר עסקים והובילם להצלחה. בתחילת דרכו בעולם העסקים כיהן אביעד בתפקידים של מנכ"ל וסמנכ"ל בחברות שונות. אביעד הביא את הייחודיות ואת הקשרים העסקיים שהוא בנה במשך השנים לכל מיזם שבו פעל מתוך אמונה שההצלחה מגיעה כאשר אתה מאמין שהכל אפשרי ופועל על פי תכנית ברורה ומדידה.

שלמה מן

שלמה, יזם דיגיטלי, בונה ומקדם אתרים אורגני וממומן בגוגל. שלמה אדם יצירתי ומקורי המוצא פתרונות דיגיטליים עבור כל אתגר העומד מולו. לשלמה יותר מ 20 שנה של ניסיון בעולמות הדיגיטל ובמשך השנים בנה מספר מיזמים ונכסים דיגיטליים מניבים.

שלושה עקרונות מרכזיים

במוח עסקי, אנחנו מתרכזים בשלושה עקרונות מרכזיים: היכרות עסקית מלאה, התאמה של תוכנית עסקית מותאמת אישית ויישום של כלים דיגיטליים מתקדמים. אנחנו מאמינים שעם התוכנית העסקית הנכונה והשימוש בטכנולוגיה המתאימה, כל עסק יכול להצליח.

עבודה משותפת

אנו מאמינים שהידע המתאים מאפשר לכל עסק לצמוח ולהתפתח. בעבודה משותפת, נספק לכם את הכלים והמיומנויות הנדרשות כדי להגשים את היכולות המרביות של העסק שלכם. אנו מצפים לעבוד יחד עם כל אחד מכם, ולראות את העסק שלכם פורח ומצליח.

אז למה אתם מחכים?

אביעד, שלמה וכל הצוות המדהים של מוח עסקי מחכים לעזור לכם להצליח. אל תחכו, צרו קשר עם מוח עסקי היום ובואו לגלות איך אנו יכולים לעזור לעסק שלכם להגיע לרמות חדשות של הצלחה. המסע שלכם להצלחה מתחיל כאן.

שתפו את הפוסט הזה

תמונת מחבר

במוח עסקי ההתמקדות העיקרית שלנו היא במתן הכוונה עסקית אסטרטגית, סיוע בהצבה והשגת יעדים העסקיים של לקוחותינו.

נצליח יחד, נחגוג יחד

בואו להיות חלק מהסיפור שלנו - סיפור שמלא בהזדמנויות, השראה והצלחה.