אימון אישי

קבלו את המפתח לגילוי הפוטנציאל האישי שלך

אימון אישי הוא תהליך שבמהלכו מסייע המאמן לאדם לעבוד על עצמו, לגלות את החוזקות שלו, לשפר את היכולות שלו ולהגשים את הפוטנציאל שלו. תהליך זה מתמקד בהצבת מטרות ויעדים, בניית תוכניות עבודה, ניהול זמן וניהול עצמי, זיהוי חוזקות וערכים, ושיפור מערכות יחסים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה אנחנו מציעים בתהליך אימון אישי

אימון עסקי יאפשר לכם לבוא עם המיינדסט הנכון לניהול העסק שלכם

מי זקוק לאימון אישי?

כל אחד יכול להיהנות מאימון אישי, בין אם אתם מתמודדים עם אתגר בעבודה, בחיים האישיים או בכל אזור אחר של החיים. אימון אישי מתאים במיוחד לאנשים שרוצים לשפר את הפרודוקטיביות שלהם, להגשים חלומות ולהגיע ליעדים שהם קבעו לעצמם.

על מה אפשר לעבוד בתהליך של אימון אישי?

במהלך תהליך האימון, אנו נעבוד ביחד אתכם על מגוון נושאים מהחיים האישיים והמקצועיים שלכם. נושאים כמו: שיפור מערכות יחסים, הצבת מטרות ובניית תוכניות להשגתם, ניהול זמן וניהול עצמי, זיהוי ופיתוח חוזקות וערכים ועוד.

כיצד אימון אישי יכול לשנות את החיים שלך?

אימון אישי הוא דרך מוכחת לשפר את היכולת שלך להתמודד עם אתגרים ולחיות חיים מלאים ומשמעותיים. דרך חקירה עצמית, תמיכה והדרכה ממוקדת, האימון מאפשר לך לגלות את הכוח האמיתי שלך ולקבל את הביטחון לעשות שינויים משמעותיים בחיים שלך.

אימון אישי או טיפול פסיכולוגי - מה מתאים לי?

אימון מתאים לאנשים שרוצים להשיג שיפורים ממוקדים באיכות החיים שלהם, לפתח מיומנויות חדשות או להגשים מטרות ספציפיות. לעומתו, טיפול פסיכולוגי מתמקד בריפוי וטיפול בבעיות מנטליות, ומתאימה לאנשים שעוברים דרך משבר או מתמודדים עם בעיות נפשיות.

אז מי אנחנו?

אנו במוח עסקי מאמינים בחשיבה שונה. צוותנו, המורכב ממאמנים מקצועיים ומנוסים ובעלי מקצוע בתחומים שונים, מעניקים לך את הדרך לשנות את תרגלויות החשיבה שלכם ולהשפיע על התוצאות שאתתם משיגים. אנחנו מסתמכים על מחקרים מדעיים, כדי להבטיח שהשיטות שלנו מבוססות על ראיות מוחלטות ולא על הבנות. השירות שלנו משלב בין חקר נפש לפסיכולוגיה חיובית, בין מדעי המוח לקוגניטיביות. אנחנו משתמשים בשיטות אלו כדי להגביר את ההצלחה שלך. במקום להתמקד במה שאתה לא יכול לעשות, אנחנו מעדיפים להתמקד במה שאתה יכול לעשות - ולסייע לך לעשות את זה טוב יותר.

היתרונות של שירותי אימון אישי עם מוח עסקי

  • התמקדות אישית: אנו מתמקדים בצרכים האישיים שלך ובונים את התהליך על פי מטרותיך ויעדיך. אתה לא רק לקוח, אתה שותף.
  • שילוב מדעי: האימון נערך על פי גישה מגוונת שמשלבת בין חקר נפש לפסיכולוגיה חיובית, מדעי המוח וקוגניטיבית. זה מאפשר לנו למצוא את הגישה המתאימה לך ביותר.
  • תמיכה ממוקדת: אנו מסייעים לך למקד את תשומת לבך ואת מאמציך במה שבאמת משנה ומקנים לך את הכלים שנדרשים להגשמה של הפוטנציאל שלך.
  • שיפור פרודוקטיביות: אנו מתמקדים בפיתוח מיומנויות שיהפכו אותך ליותר מפרודוקטיבי, מרכזים את תשומת לבך על יעדים ממוקדים ובונים תוכנית עבודה שתעזור לך להשיג אותם.
  • תובנות עצמיות: אנו מעניקים לך מקום בטוח לחקור תחומים בהם תרצו להשתפר, ומסייעים לכם לזהות את החוזקות שלכם וכיצד להשתמש בהם למען היעדים שלכם.
  • אימון בהתאמה אישית: מדובר בתהליך שנבנה במיוחד בהתאמה אישית עבורכם, על פי האתגרים, החלומות והמטרות שלכם.
  • תמיכה מתמדת: אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, נותנים לכם משוב ממוקד ומעצימים אתכם לעשות שינויים משמעותיים בחיים שלכם.
  • מתוך השאיפה להצלחה: אנחנו מתמקדים לא במה שאתם לא יכולים לעשות, אלא במה שאתם יכולים לעשות, ואיך אתם יכולים לעשות את זה טוב יותר. אנו מאמינים בכוחכם להגשים את הפוטנציאל שלכם.

שאלות שנשאלנו:

מוח עסקי הוא למעשה מרכז לימודים בעסקים אינטגרטיבי וייחודי. מתחת לקורת גג אחד אפשר למצוא את כל השירותים שכל בעל עסק יכול לצפות להזדקק להם – החל מאימונים וייעוץ ועד ליווי עסקי מלא. אנו מציעים גם שירותים דיגיטליים, כולל מיתוג עסקי, בניית אתרים וקידום במגוון תחומים, הן באורגני והן במומן. הערך של מוח עסקי מתחיל בצוות שלנו, שכל אחד מאיתנו הוא מומחה בתחומו. התרומה היחודית של כל אחד מאיתנו מאפשרת לנו לספק ללקוחות שלנו פתרון מקיף לכלל הצרכים העסקיים שלהם.

כאשר לקוח פונה לבונה אתרים, ברוב המקרים הוא נאלץ לחפש שירותים נוספים בחוץ, כגון גרפיקאי ליצירת שפת עיצוב מותאמת אישית, וכן אסטרטג להכוונה ולמענה על צרכים משווקים מסויימים. אצלנו במוח עסקי, כל שירותי הדיגיטל נמצאים במקום אחד, תחת קורת גג אחת. צוות החשיבה שלנו מגיש את כל השירותים הנדרשים, ומבצע אותם ברמה גבוהה, ובצורה קואורדינטיבית. כך, ללקוח אין צורך להתעסק בתהליכים מורכבים ומעייפים של בחירה בספקים שונים ולא מחוברים ביניהם, והוא מקבל שירות אינטגרלי, מקצועי וכמובן, משתלם יותר.

אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את מהלך העבודה שלנו בפועל. אכן, לא כל אחד יכול להתקבל לאימון העסקי שלנו. המדד שלנו הוא בשלות האדם לאימון, מבחינה רגשית וכלכלית. אנחנו מתמקדים במספר מוגבל של לקוחות בכל פעם, כדי להבטיח שניתן להם את כל הקשב והתמיכה שהם זקוקים להם.

אנחנו מאמינים בעסקאות המתבצעות על בסיס win-win, כלומר כאלו שבהן כל הצדדים מרוויחים. מבחן ההתאמה שלנו מאפשר לנו לזהות מי מהלקוחות המוכנים והמתאימים לעבור תהליך אימון עסקי מוצלח. בנוסף, מבחן ההתאמה מאפשר לנו לכוון את הלקוח לכיוון שיביא לו את התוצאות הטובות ביותר. ההכנסה שלנו מתבצעת מהערך המוסף שאנו מביאים ללקוחותינו, ולא בכמות הלקוחות.

עסקת win-win היא עסקה שבה כל הצדדים מרוויחים. אנחנו מאמינים שאי אפשר לאמן אדם שאינו מוכן להתאמן, ולכן אנו משקיעים זמן ומשאבים בווידוא שהלקוח מוכן ומתאים לאימון. אם אנחנו לוקחים לקוח שאינו מוכן, זה לא רק שהלקוח לא ירוויח, אלא גם שהמוניטין שלנו יפגע. לכן, עסקת win-win היא בסיס הפעילות שלנו.

אנחנו מאמינים שכדי להצליח באימון עסקי, צריך להיות במצב של בשלות רגשית וכלכלית. אם אדם אינו בשל לאימון, זה כמו לנסות למלא מיכל של 4 ליטר עם 5 ליטר של מים. הכלי פשוט לא מספיק גדול להכיל את כל המידע. כך, אם אדם אינו מוכן לאימון, ייתכן שהוא לא יצליח ליישם את הכלים שאנחנו מספקים. אנחנו מעדיפים להשקיע את זמננו ומשאבינו באלו שבאמת יכולים להפיק מירב התועלת מהאימון.

המבחן הראשוני שלנו הוא בהחלט חשוב, אך לא חד-משמעי. הוא משמש ככלי ראשוני לאיתור המצב האמיתי של הלקוח. אך כמובן, יש לקחת בחשבון שמדובר בתהליך, ולא במצב שאחריו אין דרך חזרה. לאחר שמתבצע המבחן, אנו מזמינים את הלקוח לראיון אישי. במהלך הראיון, אנו מעמיקים בנושאים שנדרשים לתהליך האימון ומאפשרים ללקוח להבין יותר על מה שהוא נדרש. אם בסוף התהליך אנו מגלים שהלקוח לא מתאים כרגע לאימון, אנו מודיעים לו על כך.

האמת היא שאנחנו חיים בעולם בו לא תמיד אנשים מבינים את ההיבטים השונים של המציאות שלהם. ישנה אמרה בתחום האימון שאומרת "אדם לא מודע שהוא לא מודע". משתמע מזה שישנם פעמים שאנו לא באמת מודעים למה  שאנחנו לא יודעים. אם נמצא שהלקוח אינו מתאים לאימון בשלב מסוים, אך מרגיש שהוא כן מוכן, אנו מציעים לו להשתתף בתהליך של קדם-אימון ללא עלות.

לעשות טוב לאנשים זה רווח שאין עליו מחיר מבחינתנו. אנו מאמינים שטוב מושך טוב. יחד עם זאת, כבר הרווחנו, כשלקוח רואה שבאמת אכפת לנו מהצלחתו ומכספו ולא ניקח תשלום על אימון שעדיין לא הופנם. עצם העובדה שהוא יהפוך להיות שגריר ומליץ טוב, שווה לנו הכל.

השאירו פרטים לקביעת פגישת התאמה